organizacja przedszkola
W Przedszkolu Niepublicznym "Kraina Dziecka" DZIECKO jest osobą najważniejszą, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby rodzice powierzając nam KOGOŚ, kto jest dla nich najcenniejszy, mieli pewność, że dokonali dobrego wyboru wybierając nasze Przedszkole.
  • Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszym przedszkolu. Przedszkole jest zorganizowane z najwyższą troskliwością o potrzeby najmłodszych oraz znajomością i spełnieniem wysokich wymagań rodziców i opiekunów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

realizowane programy
W Przedszkolu realizowany jest program wychowania przedszkolnego tworzony w oparciu o Nową Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego.
  • Przedszkole zapewnia również bogatą ofertę zajęć rozwijających zainteresowania dzieci (czytelnictwo, plastyka, przyroda, informatyka, legoedukacja, j. angielski, basen).

  • Przedszkole organizuje szereg wydarzeń kulturalnych oraz przedszkolnych imprez.

  • Jest także uczestnikiem ciekawych programów edukacyjnych oraz akcji społecznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


kadra
Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w Przedszkolu.

Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ